Alkmaar goes to Ibiza
22 FEBRUARI 2026

Deze week verrasten we ons team in de Boutique in Alkmaar met een wel héél bijzondere cheque: een teamtrip naar Ibiza! Een moment vol blije gezichten, trots en enthousiasme. En vooral een mooie beloning voor een ontzettend knappe prestatie.

Samen de lat hoger leggen

In Q4 daagden we al onze Boutiques uit om de lat nog hoger te leggen. Om kans te maken op de hoofdprijs moesten teams minimaal 110% van hun omzetdoel behalen én sterk presteren op belangrijke KPI’s. Dat vroeg om focus, teamwork en consistentie.

En het team in Alkmaar? Dat ging er vol voor. Met energie, ambitie en een sterke teamspirit wisten zij de uitdaging met beide handen aan te pakken.

 

Successen vieren doen we samen

Bij My Jewellery geloven we in het erkennen van ambitie en het vieren van successen. Want groeien doe je samen. Daarom vinden we het belangrijk om dit soort momenten te creëren die onze teams nooit vergeten.