Samen nieuwe collecties vieren

23 FEBRUARI 2026

Bij My Jewellery draait het niet alleen om het creëren van nieuwe collecties, maar ook om het samen beleven van de lancering. Daarom organiseerden we voor The New Botanical Chapter een inspirerend event op ons Hoofdkantoor in ’s-Hertogenbosch. En daar waren niet alleen content creators aanwezig, maar ook onze eigen collega’s die dagelijks met veel enthousiasme content maken voor My Jewellery.

Van inspiratie tot eigen look

De ochtend begon met een heerlijk ontbijt, waarna iedereen werd meegenomen in het verhaal achter de collectie. Daarna was het tijd om zelf aan de slag te gaan. Iedereen mocht drie favoriete sieraden en een kleurrijke outfit uitkiezen om een eigen look samen te stellen. Een moment vol inspiratie, gezelligheid en natuurlijk veel nieuwe favoriete items.

 

Samen groeien én vieren

Met een goedgevulde goodiebag en volop nieuwe inspiratie ging iedereen weer naar huis. Want bij My Jewellery geloven we dat je successen, creativiteit en nieuwe mijlpalen het liefst samen viert.