Vier collega's staan bij de Boutique in Münster met ballonnen op de achtergrond

Op zoek naar talent in Münster

24 APRIL 2025

De groei van My Jewellery stopt niet bij de grens en dat geldt ook voor onze zoektocht naar nieuw talent. Daarom reisden onze collega’s Lenneke en Alicia af naar Münster voor twee inspirerende sollicitatiedagen voor onze nieuwe boutique in deze bruisende studentenstad.

Op zoek naar ons nieuwe team

Tijdens de sollicitatiedagen spraken ze veel enthousiaste kandidaten die vol motivatie klaarstaan om onderdeel te worden van My Jewellery. Van gesprekken over fashion en klantbeleving tot ambities en persoonlijke groei: de energie was de hele dag voelbaar.
Wat deze dagen extra bijzonder maakte? Vrijwel iedereen kende My Jewellery al. Ontzettend mooi om te merken dat ons merk ook in Duitsland steeds meer leeft en jonge talenten aanspreekt.

 

Samen bouwen aan internationale groei

Met veel enthousiasme zijn de eerste stappen gezet richting een sterk nieuw team in Münster. Een mooie mijlpaal in onze internationale groei én een vooruitblik op alles wat nog gaat komen. Op naar nog meer boutiques, nieuwe collega’s en mooie kansen om samen verder te groeien.